03 WRZEŚNIA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIĘKCZYNIENIE ZA ZEBRANE PLONY

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Bardzo dziękuję Sołtysom i mieszkańcom wiosek naszej parafii za wspólne dziękczynienie Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony. Wyrazem wdzięczności Panu Bogu są Chleby – owoc Bożego błogosławieństwa i pracy rąk każdego rolnika. Proszę, aby mieszkańcy każdej wioski podzielili się tym przyniesionym chlebem. Bóg zapłać wszystkim parafianom za udział w naszym dziękczynieniu.
  Dziś odbywają się także Gminne Dożynki w Gzach a naszą Parafię reprezentują mieszkańcy Gotard.
 1. Jutro o godz. 8.00 Mszą św. w naszym kościele rozpoczynamy rok szkolny i katechetyczny. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, Rodziców i nauczycieli.
 2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.9.00 zapraszam dzieci i Rodziców klas III i IV – ustalimy datę I Komunii św. i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św.
 3. Po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam Młodzież przystępującą 15 października do Bierzmowania, zapraszam także Rodziców.
 1. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę na przyszłą niedzielę.
 2. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca i naszą modlitwą po Mszy św. otoczymy wszystkich Kapłanów i pomodlimy się o powołania kapłańskie i zakonne.
 3. Bardzo dziękuję Kołom Różańcowym za dzisiejszą modlitwę w intencji Rolników i całej Asyście procesyjnej z Druhami Strażakami i Rycerzami św. Jana Pawła II za udział w procesji.
 4. W przyszłą niedziele 10 września odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów; starajmy się uczestniczyć przez przekazy medialne w tych uroczystościach.
 5. W piątek przypada Święto Narodzenia NMP zwanym Matki Bożej Siewnej. Będą odprawione Msze św. o godz.9.00 i 18.00 z poświęceniem ziarna siewnego.
 6. Pożegnaliśmy z naszej wspólnoty, ś.p. Mariana Chmiela z Gotard

Opublikowano

w

przez

Tagi: