04.02.2024 r. Ogłoszenia Duszpasterskie – V Niedziela Zwykła – Adoracyjna

  1. Intencje Mszalne:
  2. Bardzo dziękuję KŻR ze Skaszewa Włościańskiego za adorację i modlitwę różańcową za Chorych i Braciom Rycerzom z wczorajszy Męski Różaniec.
  3. Wyrażam wdzięczność następującym osobom za pomoc przy rozbieraniu Żłóbka: Paniom Henryce Turek, Elżbiecie Lenarcik, Danucie Pokrzywnickiej i Monice Ambroziak oraz Panom Leszkowi Turkowi, Piotrowi Kownackiemu, Mirosławowi Czyżewskiemu i Krzysztofowi Frąckiewiczowi. Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego i wspomnienie NMP z Lourdes. Na Sumie odprawię Mszę św. w intencji wszystkich Chorych i cierpiących z naszych rodzin.
  5. Zapraszam w dalszym ciągu chętnych do zobaczenia Kaplicy Sykstyńskiej w Warszawie w dniu 9 marca- jest już zapisanych 14 osób.
  6. W przyszłą niedzielę 11 lutego gościć będziemy Misjonarza z Brazylii Ks. Marka Figurskiego- zapraszam na to spotkanie.
  7. Jutro przyjadą Państwo z firmy, która dokona pomiarów naszego kościoła i przygotuje projekty prac w ramach „Ład Polski”. Niestety projekty parafia musi sfinansować . Jaki to koszt – jeszcze nie wiem?
  8. Czekam na podpisanie umowy na prace związane z termomodernizacją i fotowoltaiką – na te prace pieniądze jako własny udział /10%/ oczekują na koncie parafialnym.
  9. Przypomnę tylko, że najbliższy czwartek to TŁUSTY CZWRATEK.
  10. W minionym tygodniu odeszły do Boga, ś.p. Irena Rybarczyk z Nowego Skaszewa, l.90 i Jadwiga Krawczyńska z Koźniewa Wielkiego, l.84.

Jutro przypada rocznica śmierci Brata Angelusa Michalskiego. Modlitwa.


Opublikowano

w

przez

Tagi: