04 CZERWCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ – ODPUST

  1. Intencja Mszalne…
  2. Zapowiedzi przedślubne …………
  3. W tym momencie mamy już komplet osób na pielgrzymkę 3 dniową w lipcu; proszę o podanie brakujących PESEL i można już regulować wpisowe. Dokładny program podam do wiadomości w następną niedzielę.
  4. W najbliższy czwartek Uroczystość Bożego Ciała – mieszkańcy wiosek wiedzą w którym miejscu przygotują 4 ołtarze. Zapraszam do udziału w procesji Asystę, Druhów Strażaków, Braci Rycerzy, ministrantów, dzieci komunijne, dziewczynki sypiące kwiatkami. Mieszkańców Szyszk proszę o udekorowanie trasy procesji i zachęcam do układania dywanów kwiatowych. Serdecznie zapraszam do udziału w procesjach w Oktawie Bożego Ciała.
  5. Otrzymaliśmy 5 stojaków do rowerów w ramach konkursu:”Chrześcijanie na rzecz środowiska”, które zostały już zamontowane przez p. Marka Dworeckiego ; Pan Aleksander Piekutowski wykonał prace renowacyjne. Bóg zapłać Panom za pomoc.
  6. W uroczystość Trójcy Świętej- Odpust – mamy możliwość oddania krwi dla potrzebujących; to bardzo piękna okazja do podzielenia się Darem Życia z potrzebującymi. Dziękuję za pomoc w organizacji Gminie Gzy, Honorowym Dawcom Krwi i p. Bogdanowi; naszym Paniom z Akcji Katolickiej i Koła Miłosierdzia, Druhom Strażakom i obsłudze Ambulansu.
  7. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę kolejne rodziny o kwiaty na następną niedzielę, ale warto zobaczyć stan kwiatów od ołtarzy z Bożego Ciała- może nie będzie potrzeby ustawiania nowych. Dziękuję pp Agnieszce i Andrzejowi Jabłońskim za przygotowanie w kościele i wokół kościoła; dziękuję Panu Organiście, Kołom Żywego Różańca, całej Asyście i Druhom Strażakom, ministrantom i dziewczynkom, Braciom Rycerzom św. Jana Pawła II.
  8. Dziękuję Ks.Krzysztofowi Świerczyńskiemu Dyrektorowi Katolickiego Radia Diecezji Płockiej za homilie odpustowe i za przyjęcie zaproszenia; Księżom z parafii Gzy, Przewodowo, Gołymin i Pułtusk św.Jana Pawła II za miłą obecność – cieszymy się i dziękujemy. Dziękuję także miłym Gościom za wspólna modlitwę.
  9. Dziękuję za modlitwę i życzenia z okazji 34 rocznicy święceń kapłańskich.
  10. Niech Bóg w Trójcy Świętej Jedyny wszystkim Solenizantom i nam błogosławi. Amen.

Opublikowano

w

przez

Tagi: