05 LISTOPADA 2023 r. – Adoracyjna OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

Intencja Mszalne: …………………..

 1. Zmieniają się godziny Mszy św. w tygodniu na godz. 16.00 a w niedziele zawieszone są do okresu po Wielkanocy Msze św. o godz. 16.00.
 2. Cały miesiąc listopad w szczególny sposób jest poświęcony modlitwie i pamięci o naszych bliskich zmarłych.
 3. Dziękuję za modlitwę za naszych zmarłych podczas Mszy św. na cmentarzu a także w dniu Wspomnienia Wiernych Zmarłych. Zachęcam do Odpustu Zupełnego każdego dnia za dusze naszych zmarłych do 8 listopada.
 4. Uprzejmie proszę, abyśmy wszystkie śmieci z cmentarza wrzucali do kontenerów albo zabierali ze sobą do przydomowych śmietników; w silosie nie powinno nic się znajdować. W tej chwili koszt wywozu śmieci z cmentarza wynosi 7.500 złotych. Kwiaty doniczkowe z grobów, jeśli składamy na śmietniku powinny być bez plastikowych doniczek.
 5. Dziękuję za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza od rodzin: Mądrych z Gotard i Bugalskich z Ostaszewa
 6. Dla Prenumeratorów jest nowy numer miesięcznika Rycerz Niepokalanej a dla młodzieży z Bierzmowania są do odebrania pamiątkowe zdjęcia.
 7. Na „ Betlejem Polskie” w dniu 10.XII Zespołu Pieśni Tańca Mazowsze jest jeszcze 1 wolne miejsce. Cena biletu 160 zł + 10 zł koszt ubezpieczenia. Mamy już komplet – możemy uiszczać opłatę za bilet i ubezpieczenie z podaniem PESEL.
 8. W piątek o godz.17.00 Msza św. w intencji zmarłych Druhów Strażaków z Gminy Gzy a w sobotę Święto Niepodległości- pamiętajmy o wywieszeniu Flag Państwowych –o godz. 10.30 Różaniec a następnie Msza św. w intencji Ojczyzny o godz.11.00 .
 9. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy i tym samym kolejne rodziny poczekają do wiosny. Bóg zapłać.
 10. Wszystkim Solenizantom, szczególnie Księdzu Sławomirowi Ambroziakowi składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę.
 11. Proszę o pomoc /środa/ w zgrabieniu i wywiezieniu liści przy kościele.

Opublikowano

w

przez

Tagi: