07.01.2024 r. Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Chrztu Pańskiego – Adoracyjna

  1. Intencje Mszalne:
  2. Dziś w Święto Chrztu Pańskiego odnawiamy przyrzeczenia Chrztu św. i dziękujemy Panu Bogu za Chrzest św., który otwiera nam drogę do zbawienia.
  3. Bardzo dziękuję za nasz udział w uroczystości Trzech Króli i Orszaku a dzieciom za przedstawienie Jasełek w naszym kościele. Dziękuję Paniom Jolancie Gamzała i Iwonie Brun za pomoc w zorganizowaniu tego pięknego wydarzenia z dziećmi. Dziękuję Pani Agnieszce Siatkowskiej za uszycie strojów dla trzech króli. Bóg zapłac.
  4. Dziś zostają poświęcone kreda i kadzidło – kredą napiszmy na drzwiach naszych domów K+M+B 2024.
  5. Bardzo dziękuję za dzisiejszą adorację KŻR z Nowego Skaszewa i Braciom Rycerzom za wczorajszy różaniec w Uroczystość Trzech Króli.
  6. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Bożego Narodzenia a rozpoczyna się od jutra okres zwykły, ale Żłóbek i Kolędy pozostają do 2 lutego .
  7. W tym tygodniu miała miejsce wizyta duszpasterska w następujących wioskach: Koźniewo Średnie, Koźniewo Średnie wieś, Ostaszewo Pańki i Ostaszewo Włuski. Bardzo dziękuję ks. Piotrowi Adamiakowi za pomoc w kolędowaniu, mieszkańcom dziękuję za życzliwe przyjęcie i ofiary, Sołtysom za zorganizowanie pojazdów , Paniom Gospodyniom za obiady i poczęstunki a kierowcom za podwożenie. Byli to Paweł Cywiński i Paweł Łebkowski z Koźniewa Średniego oraz Andrzej Gadomski z Ostaszewa Pańki i Andrzej Niesłuchowski Waldemar Konieckiewicz z Ostaszewa Włuski. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Dziękuję za uporządkowanie miejsca składowania odpadów na cmentarzu Panom Dariuszowi Gołębiewskiemu i Piotrowi Kownackiemu. Bardzo proszę o wyrzucanie wszystkich śmieci wyłącznie kontenerów – nie obok! Podczas kolędy możemy także składać ofiary na wywożenie śmieci z cmentarza.
  1. Plan Kolędy w tym tygodniu: poniedziałek – Koźniewo Wielkie – ośrodek, Środa – Koźniewo Wielkie i Piaski, Piątek – Ostaszewo Folwark , Sobota – Skaszewo Włościańskie – wieś. Pojazdy proszę na godz. 8.30.

Opublikowano

w

przez

Tagi: