07.06.2024 r. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – Adoracyjna Informacje Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne: …………………, 1a. Zapowiedzi przedślubne ……
 2. Dziękuję za adoracje i modlitwy w I piątek, I sobotę i I niedzielę miesiąca lipca: Kołu Miłosierdzia, Braciom Rycerzom, Kołu Różańcowemu, Asyście procesyjnej i Druhom Strażakom.
 3. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 przyjęcie nowych Kandydatów na Ministranta.
 4. Proszę na przyszłą niedzielę o kwiaty do ołtarzy.
 5. Są jeszcze wolne miejsca się na pielgrzymki do Częstochowy i do Lichenia.
 6. Do dnia 9 lipca 2024 r. zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na wsparcie placówki misyjnej prowadzonej przez Ks. Marka Brulińskiego w Brazylii. W tej chwili jest dużo zebranych rzeczy.
 7. W następny poniedziałek 15 lipca wyjeżdżamy na 3 dniową wycieczkę i pielgrzymkę. Wszystkie szczegóły przekażę w następną niedzielę.
 8. Dziękuję za życzliwą pomoc przy kościele następującym osobom:
 9. W minioną niedzielę odbyło się spotkanie z Państwem Sołtysami naszej parafii- nie wszyscy przybyli. To spotkanie dotyczyło następujących spraw: 25 sierpnia odbędą się Dożynki Diecezjalne w Sońsku a następną I-ą niedzielę września Dożynki Gminne w Gzach, dlatego w tym roku nie organizujemy dożynek parafialnych; odpust św. Bartłomieja Apostoła odbędzie się 24 sierpnia- sobota; wieniec dożynkowy do Sońska przygotują mieszkańcy Koźniewa Wielkiego a do Gzów mieszkańcy Koźniewa Średniego. Poprosiłem także o pomoc Państwa Sołtysów w zorganizowaniu pomocy przy pracach wokół kościoła i na cmentarzu oraz przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Do września będę znał odpowiedzi.
 10. Otrzymałem już Modlitewniki Pielgrzyma Duchowego dla pielgrzymów, w duchowych i zachętę, aby zapisywać się na Pieszą Płocką Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 11. Zamówiłem blachodachówkę na plebanię z rynnami; otrzymaliśmy zgodę Księdza Biskupa wykonanie prac remontowych i zawarcie umowy o dofinansowanie w formie dotacji oraz w dalszym ciągu czekamy na podpisanie umowy na fotowoltaikę i termomodrnizację.
 12. Niech nam towarzyszy Boże błogosławieństwo: Ojca i Syna i Ducha Św.

Opublikowano

w

przez

Tagi: