07 MAJA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKANOCNA -Adoracja

 1. Intencja Mszalne…
 2. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwo majowe do kościoła – szczególnie mieszkańców Szyszk oraz dzieci i młodzież.
 3. Organizujemy naszą pielgrzymkę parafialną od 10 do 13 lipca – zachęcam do zapisów. Koszt 1 osoby to 540 złotych- w tym: przejazd autokarem i parkingi 200 zł, noclegi oraz śniadania i obiadokolacje u Sióstr – 330 zł oraz ubezpieczenie 10 zł. Opłata za Przewodników pokryta będzie przez Księdza proboszcza. Przy zapisach potrzebne będą numery PESEL do ubezpieczenia. Będzie to pielgrzymka dziękczynna za 18 lat pracy duszpasterskiej w Szyszkach.
 4. Bardzo dziękuję Panom Krzysztofowi Żebrowskiemu i Andrzejowi Nowakowskiemu za uporządkowanie terenu przy Organistówce. Bóg zapłać.
 5. W sobotę o godz.10.00 zapraszam dzieci komunijne kl.III na spotkanie organizacyjne a godz.11.00 dzieci klas IV.
 6. W środę chciałbym poprosić o pomoc przy uprzątnięciu strychu w Organistówce- zapraszam chętnych do pomocy, aby później ocieplić strych.
 7. Jutro Uroczystość św. Stanisława BM a w sobotę 13 maja Ogólnopolska Akcja z modlitwą różańcową, zaś 20 maja Pielgrzymka w intencji trzeźwości z Winnicy do Pułtuska/ plakat informacyjny w gablocie i na stronie internetowej/.
 8. Dziękuję Paniom z Koła Miłosierdzia za udział w szkoleniu w Pułtusku a także dziękuję za kwiaty do ołtarzy od rodzin i proszę także na przyszłą niedzielę.
 9. Serdecznie dziękuję Asyście procesyjnej za udział w procesji a KŻR z Begna za dzisiejszą adorację. Bóg zapłać!
 10. Solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wraz z modlitwą.
 11. W minionym tygodniu odszedł do wieczności, ś.p. Jana Deja ze Słończewa. Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: