10 KWIETNIA 2023 r. PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 1. Intencja Mszalne…
 2. Dziś wspieramy modlitwą i ofiarami na tacę Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku. Słuchamy również Listu Rektora Płockiego Seminarium.
 3. W tym tygodniu obchodzimy Oktawę Wielkiej Nocy do Niedzieli Miłosierdzia – tej najbliższej; Msza św. O godz. 11.00 w intencji Koła Miłosierdzia naszej parafii poprzedzona procesją. Zapraszam całą Asystę.
 4. Bardzo proszę o segregację śmieci na cmentarzu podczas sprzątania grobów.
 5. W sobotę, tj. 15 kwietnia o godz.10.00 zapraszam dzieci komunijne kl.III na spotkanie organizacyjne, natomiast w niedzielę o godz.10.00 spotkanie miesięczne dla klas IV.
 6. Z pozostałych ofiar przeznaczonych na kwiaty do Grobu Pańskiego odnowiłem obraz procesyjny z Matką Bożą- koszt renowacji i pozłocenia to 3.500 zł.
 7. W najbliższą sobotę o godz.14.00 Msza św. W intencji Żołnierzy Wyklętych – zapraszam.
 8. Dziękuję za życzenia w Wielki Czwartek i świąteczne.
 9. Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Woli Ostaszewskiej za pomoc przy dekoracji Grobu Pańskiego, a byli to: p. Sołtys Kinga Metera, Katarzyna Skurczyk, Anieszka Słończewska, Andrzej Zwierzchowski, Ireneusz Ostaszewski, Zbigniew Bralski, Zbigniew Podsiadlik, Agnieszka Jabłońska i Krzysztof Frąckiewicz. Bóg zapłać.
 10. Dziś przypada 13 rocznica katastrofy samolotu rządowego pod Smoleńskiem – pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy tam zginęli.
 1. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Grobu Pańskiego a byli to:

Opublikowano

w

przez

Tagi: