10 WRZEŚNIA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Bardzo dziękuję Sołtysom i mieszkańcom wiosek naszej parafii za wspólne dziękczynienie Panu Bogu za zebrane tegoroczne plony. Dziękuję również za udział p. Sławomirowi Lenarcikowi i Pracownikom ZM Lenarcik w Gotardach.Bóg zapłać.
 3. Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny i katechetyczny – życzę wszystkim uczniom naszej parafii światła Ducha Świętego w zdobywaniu wiedzy; zaś nauczycielom i wychowawcom wdzięcznych i chętnych do poznawania wiedzy uczniów.
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam Młodzież przystępującą 15 października do Bierzmowania, zapraszam także Rodziców.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam do zapisów i odebrania indeksów uczniów klas VIII i I klas szkoły średniej i tym samym staniecie się Kandydatami do Bierzmowania za 2 lata.
 6. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę na przyszłą niedzielę.
 7. W sobotę Uroczystości św. Stanisława Kostki Patrona dzieci i młodzieży w Rostkowie . Organizujemy wyjazd autokarem -Zapraszam dzieci i młodzież – zapisy do środy.
 8. Dziś w niedziele 10 września odbędzie się beatyfikacja Rodziny Ulmów; starajmy się uczestniczyć przez przekazy medialne w tych uroczystościach.
 9. W poniedziałek od godz.13.00 oficjalne otwarcie drogi Strzegocin – Szyszki – Ostaszewo.
 10. W tym tygodniu przypadają następujące wydarzenia liturgiczne: środa – św. Jana Chryzostoma, czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Św., piątek – NMP Bolesnej, sobota – św. Korneliusza i Cypriana.
 11. Wszystkim Solenizantom tego tygodnia przesyłam serdeczne życzenia i modlitwę.

Opublikowano

w

przez

Tagi: