11.02.2024 r. Ogłoszenia Duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła – ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

  1. Intencje Mszalne:
  2. Trwa jeszcze karnawał, ale już niebawem rozpoczniemy czas pokuty i nawrócenia.
  3. W tym tygodniu Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Zapraszam na Msze św. z posypaniem głów popiołem a szczególnie na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny.
  4. Dziś przypada Światowy Dzień Chorego i wspomnienie NMP z Lourdes. Na Sumie odprawię Mszę św. w intencji wszystkich Chorych i cierpiących z naszych rodzin i pobłogosławię Najświętszym Sakramentem.
  5. Zapraszam na Drogę Krzyżową w piątki Wielkiego Postu o godz.16.30 i Gorzkie Żale w niedziele po Sumie.
  6. Zapraszam chętnych do zobaczenia Kaplicy Sykstyńskiej w Warszawie w dniu 9 marca- jest już zapisanych 15 osób zamówionych biletów mamy 20.
  7. Dziękuję Księdzu Markowi Figurskiemu Misjonarzowi z Brazylii za obecność i kazania. Życzymy Księdzu Bożego błogosławieństwa w pracy misyjnej, wytrwałości w posłudze dla swoich parafian a parafianom Szyszkowskim dziękuję za wsparcie materialne Księdza Marka.
  8. Zamówiłem już kwiaty do Grobu Pańskiego, Wielkanoc przypada w tym roku przypada wcześniej w związku z tym cena kwiatów będzie wyższa.
  9. Dziś rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości – jest wyłożona Księga Trzeźwości możemy do niej się wpisać. Ta Księga Trzeźwości będzie wyłożona podczas Mszy św. rezurekcyjnej jak wdzięczność Panu Bogu za wytrwanie w dobrym postanowieniu.

Opublikowano

w

przez

Tagi: