11 CZERWCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne…
 2. W tym momencie mamy już komplet osób na pielgrzymkę 3 dniową w lipcu; proszę o podanie brakujących PESEL i można już regulować wpisowe.
 3. Bardzo dziękuję za wspólne przeżycie naszego parafialnego odpustu ku Czci Trójcy Przenajświętszej i za przygotowanie akcji poboru krwi. Zgłosiło się 31 osób, natomiast pobrano krew od 21 osób. Dziękuję za ten cenny dar krwi.
 4. Serdeczne – Bóg zapłać za przygotowane ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała i zaangażowanie mieszkańców wiosek: Ostaszewo Wielkie, Ostaszewo Folwark i Kolonie, Gotard i Członków Akcji Katolickiej, Koła Miłosierdzia i Braci Rycerzy św. Jana Pawła II. Mieszkańcom Szyszk dziękuję za udekorowanie trasy procesji oraz za przygotowane „dywany kwiatowe” I i IV Ołtarza.
 5. Serdecznie dziękuję Asyście, Druhom Strażakom, Ministrantom, Braciom Rycerzom, dziewczynkom z kwiatkami, pp Skurczykom za ufundowane lody oraz moim współpracownikom.
 6. Wczoraj w kaplicy WSD w Płocku 4-ro naszych Parafin zostało ustanowionych lektorami z posłania Kościoła; a są to: p. Marzena Majewska, Szymon Majewski, Jacek Majewski i Andrzej Kędzierski. Gratulujemy służcie przy ołtarzu czytając Słowo Boże.
  W sobotę 17 czerwca nasi Bracia Rycerze awansują a będzie to miało miejsce w Modlinie, również gratulujemy.
 7. Zapraszam na Msze św. podczas Oktawy Bożego Ciała połączone z procesją – zakończenie w czwartek z poświęceniem wianków; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w sobotę natomiast Niepokalanego Serca Maryi w poniedziałek wspomnienie Abp AJ Nowowiejskiego i bp Leona Wetmańskiego zaś we wtorek św. Antoniego z Padwy.
 8. Uprzejmie proszę o kwiaty do ołtarzy na przyszłą niedzielę i dziękuję za kwiaty od ołtarzy Bożego Ciała.
 9. Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę.
 10. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeb, s.p. Teresy Władysławy Chojnackiej z Szyszki i Józefa Andrzeja Szczypińskiego z Woli Ostaszewskiej – modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: