12.05.2024 r. – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne:
 2. Zapowiedzi przedślubne:
 3. W sobotę 18 maja Spowiedź św. dla dzieci komunijnych i ich Najbliższych oraz Rocznica urodzin św. Jana Pawła II.
 4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. w naszej parafii odbędą się uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. o godz. 9.00 – 9 dzieci i I Komunii św. o godz. 11.30 – 25 dzieci. Proszę o modlitwę w intencji dzieci komunijnych.
 5. Bóg zapłać Kolejnym Rodzinom za ofiarowane kwiaty do kościoła i proszę o kwiaty za 2 tygodnie – w przyszłą niedzielę pozostaje dekoracja komunijna.
 6. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a niedziele po Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszam – tak mało osób przychodzi na nabożeństwo majowe. Dziękuję mieszkańcom wiosek Koźniewo Średnie pod Gąsocinem i Koźniewo Wielkie za Waszą modlitwę i za zaproszenie do wspólnej modlitwy.
 7. Żałuję bardzo, że tylko 1 maturzysta zechciał przyjąć zaproszenie na Mszę św., a teraz modlimy się za młodzież kl.VIII, którzy piszą swoje egzaminy. Niech Duch św. wspomaga Was, drodzy uczniowie.
 8. Bardzo dziękuję za segregację śmieci na cmentarzu i składanie ich do Kontenera.
 9. W tym tygodniu przeżywamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
 10. Wydział ds. Rodzin Kurii Diecezjalnej Płockiej organizuje III Diecezjalne Święto Rodziny oraz XII Marsz dla Życia i Rodziny w dniu 26 maja 2024 r. Zaproszeni są wszyscy, ale gdyby choć jedna rodzina z naszej parafii pojechała do Płocka to byłoby wspaniale. Wprawdzie u nas będzie Odpust Trójcy św. i Dzień Matki- to jednak dobrze byłoby, gdyby choć jedna rodzina reprezentowała naszą parafię. Proszę o zgłoszenia a program jest podany na stronie internetowej.
 11. W tym roku ołtarze na Boże Ciało przygotują następujące wioski:I Kościesze/skrzyżowanie dróg/.II – Begno/vis a vis Ośrodka/, III – Wola Ostaszewska/ przy cmentarzu/ i IV- AK i Rycerze św.JP II/ Organistówce.
 12. Zaprosiłem do pomocy na sobotę i niedzielę Ojca Jerzego z Zakroczymia.
 13. W poniedziałek procesja fatimska,
 14. wtorek święto św. Macieja Ap zaś w czwartek uroczystość św. Andrzeja Boboli.
 15. Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia a Solenizantom przesyłam życzenia z modlitwą.
 16. W piątek odbył się pogrzeb,ś.p. Reginy Balcerzak z Kościesz. Modlitwa

Opublikowano

w

przez

Tagi: