13 SIERPNIA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Na pielgrzymkę autokarową w dniach 16- 17 sierpnia jest zapisanych 37 osób – jeszcze dziś można dopisać się i można dokonać wpłaty.
 3. Jutro rano Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę stanie u szczytu Jasnogórskiego Sanktuarium i modlić się będzie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej. Dziękuję Parafianom, którzy uczestniczyli przede wszystkim fizycznym i duchowym, którzy codziennie uczestniczyli w Apelach Jasnogórskich. Bóg zapłać.
 4. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP- centralne uroczystości odbywać się będą na Jasnej Górze. W naszej parafii Msze św. będą odprawiane, jak w niedzielę, tzn. g.9.00, 11.00 i 16.00. W tym dniu święcimy wianuszki z ziół i kwiatów. W sąsiedniej parafii Gzy przypada odpust parafialny.
 5. Bardzo dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedziele i proszę o kwiaty na przyszłą niedzielę.
 6. Raz jeszcze dziękuję wszystkim za udział w naszych odpustowych uroczystościach w ubiegłą niedzielę i serdecznie zapraszam na Odpust św. Bartłomieja Apostoła na dzień 24 sierpnia.
 7. Dziękuję p. Tomaszowi Paradowskiemu i jego pracownikom za naprawę chodnika wokół kościoła i p. Piotrowi Kownackiemu za pomoc przy plebanii. Bóg zapłać.
 8. Podczas naszej pielgrzymki na Podlasie będzie mnie zastępował ks. Sławomir Ambroziak
 9. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu: poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP, czwartek – św. Jacka. Wszystkim Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę.
 10. W sprawie Dożynek Parafialnych podam informację w przyszłą niedzielę – będą miały inną formę niż w poprzednich latach.
 11. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby, s.p. Marianny Przewłodzkiej z Nowego Skaszewa, l. …. i Zdzisłała Jakutowicza z Szyszk, l. …. Polećmy Panu Bogu zmarłych w naszej modlitwie – Wieczny odpoczynek…

Opublikowano

w

przez

Tagi: