14.01.2024 r. Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Zwykła

 1. Intencje Mszalne:
 2. Od jutra dzieci i młodzież rozpoczynają czas ferii zimowych. Życzę wszystkim dobrego i bezpiecznego wypoczynku. W drugim tygodniu ferii, jak w ubiegłych latach zorganizuję dzień sportu na hali w Gzach.
 3. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie Dzień Babci – pamiętać będziemy o naszych Babciach w modlitwie.
 4. Pamiętajmy o napisaniu na drzwiach naszych domów K+M+B 2024.
 5. Bardzo proszę Sąsiadów o obserwację kościoła i plebanii podczas Kolędy, gdy nie jest obecny Ksiądz Proboszcz. Czasami mogą pojawić się „nie pożądani” goście. Dziękuję Parafianom za życzenia urodzinowe i modlitwę.
 6. Składam życzenia Solenizantom i bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich chorych.
 7. W tym tygodniu miała miejsce wizyta duszpasterska w następujących wioskach: Koźniewo Wielkie ośrodek, Koźniewo Wielkie i Piaski, Ostaszewo Folwark i Skaszewo Włościańskie wieś . Bardzo dziękuję mieszkańcom za życzliwe przyjęcie, Sołtysom za zorganizowanie pojazdów , Paniom Gospodyniom za obiady i poczęstunki a kierowcom za podwożenie. Byli to Anna i Kacper Kucińscy i Tadeusz Gut z Koźniewa, Mirosław Babecki z Koźniewa Piaski, Andrzej Głuśniewski z Ostaszewa Folwark i Józef Wyrczyński, Mateusz Klusek, Robert Strefner i Kazimierz Bartosiak ze Skaszewa Włościańskiego. Serdeczne Bóg zapłać.
  Podczas kolędy możemy także składać ofiary na wywożenie śmieci z cmentarza.
 1. Plan Kolędy w tym tygodniu: poniedziałek – Koźniewo W. i Gotardy „Lejce”, wtorek – Begno, Środa – Gotardy, Czwartek – Nowe Skaszewo, Piątek – Skaszewo Włość. i Przejma , Sobota – Koźniewo Średnie pod Gąsocinem. Pojazdy proszę na godz. 8.30.
 2. Wspomnienia liturgiczne: środa św. Antoniego, czwartek- Tydzień modlitw o jedność Chrześcijan i piątek św. Jozafata.

Opublikowano

w

przez

Tagi: