14.04.2024 r. –III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Intencje Mszalne:
 2. Zapowiedzi przedślubne …………….
 3. Dziękuję 6 osobom, które w poniedziałkową Uroczystość Zwiastowania Pańskiego podjęły Duchową Adopcję Dziecka Poczętego
 4. Dziś Niedziela Biblijna- dziękuję tym osobom, które zaangażowały się do czytania Pisma Świętego dziejów Apostolskich przed każdą Mszą św.
 5. Życzliwym parafianom dziękuję wszelką pomoc- szczególnie przy rozbieraniu dekoracji Grobu Pańskiego, a byli to: Panie Elżbieta Lenarcik, Anastazja Ambroziak, Halina Mądra oraz Panowie: Leszek Turek, Piotr Kownacki, Krzysztof Frąckiewicz, Mirosław Czyżewski, Dariusz Gołębiewski.
 6. Ponawiam prośbę do Rodziców o zachętę dziewczynek do sypania kwiatkami podczas procesji. Z wielką radością wraz p. Kasią przyjmiemy każdą dziewczynkę, nie tylko po I Komunii sw.
 7. Zachęcam do zapoznania się i zapisów na pielgrzymkę w dniach 15-16-17 lipca 2024- bardzo ciekawa propozycja….. Będą także pielgrzymki 1 dniowe do Lichenia, Częstochowy i śladami św. Faustyny Kowalskiej.
 8. Pamiętajmy o składaniu wszystkich z cmentarza – tylko do KONTENERA
 9. Wczoraj odbyły się uroczystości rocznicowe śmierci Mieczysława Dziemieszkiewicza, ps.”Rój” z udziałem Wojsk Obrony Terytorialnej z Ciechanowa oraz obecnością zaproszonych Gości- zdjęcia można zobaczyć na FB naszej parafii. Dziękuję Braciom Rycerzom naszej Chorągwi za udział w tej Uroczystości.
 10. W przyszłą niedzielę spotkanie z dziećmi i rodzicami kl.IV
 11. Informacja z Urzędu Gminy w Gzach : ………………………………………………….
 12. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza i II tura wyborów- pamiętajmy o oddaniu swojego głosu na wybranego kandydata.
 13. Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.

Opublikowano

w

przez

Tagi: