14 MAJA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Intencja Mszalne…
 2. Bardzo serdecznie zapraszam na nabożeństwo majowe do kościoła – dorosłych, dzieci i młodzież.
 3. Organizujemy naszą pielgrzymkę parafialną od 10 do 13 lipca – zachęcam do zapisów. Koszt 1 osoby to 540 złotych- w tym: przejazd autokarem i parkingi 200 zł, noclegi oraz śniadania i obiadokolacje u Sióstr – 330 zł oraz ubezpieczenie 10 zł.

W obecnej chwili jest zapisanych 9 osób; bardzo proszę o w miarę szybką decyzję, ponieważ wszelkie rezerwacje wiążą się z wpłatą części lub całości opłaty, np. Muzeum św. Jana Pawła II w Wadowicach.

 1. Bardzo dziękuję za pomoc w uprzątnięciu strychu w Organistówce następującym osobom: Agnieszce Jabłońskiej, Leszkowi Turkowi, Piotrowi Kownackiemu, Andrzejowi Jabłońskiemu, Krzysztofowi Frąckiewiczowi i Dariuszowi Gołębiewskiemu; za pomoc przy plebanii Michałowi i Sławomirowi Łubkowskim; Aleksandrowi Piekutowskiemu i Dariuszowi Ceranowskiemu za wykonanie stojaka na znicze na naszym cmentarzu; dziękuję Pani Sołtys Danucie Pokrzywnickiej i Panom z Kościesz za prace epitafium na cmentarzu. Bóg zapłać.
 2. W sobotę o godz.9.30 zapraszam dzieci komunijne kl.III i dzieci klas IV oraz iich bliskich na spowiedź przedkomunijną.
 3. W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego w naszej parafii odbędą się Uroczystości Komunijne o godz.9.00 i 11.30. Dlatego zapraszam Parafian na Mszę św. o godz. 16.00 z nabożeństwem majowym.
 4. W sobotę 20 maja Pielgrzymka w intencji trzeźwości z Winnicy do Pułtuska/ plakat informacyjny w gablocie i na stronie internetowej/. Proszę o zgłaszanie się telefonując pod numer telefonu podany na plakacie.
 5. W uroczystość Trójcy Świętej- Odpust – będziemy mieli możliwość oddania krwi dla potrzebujących. Nasze Panie z Koła Miłosierdzia i Akcji Katolickiej proszę o kontak ze mną w celu podjęcia przygotowań.
 6. Dekoracja ołtarzy kwiatami w przyszłą niedzielę będzie zorganizowana przez Rodziców dzieci komunijnych dlatego kolejne Rodziny udekorują kwiatami ołtarze na niedzielę 28 maja a za dzisiejszą dekorację bardzo serdecznie dziękuję. Bóg zapłac.
 7. Solenizantom tego tygodnia/ Zofiom/ składam serdeczne życzenia wraz z modlitwą.
 8. We wtorek Uroczystość św. Andrzeja Boboli; piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego a 18 maja rocznica urodzin św. Jana Pawła II.
 9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności, ś.p. Teresa Pogłód z Gotard – Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: