16.06.2024 r. – XI NIEDZIELA ZWYKŁA Informacje Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne:
 2. Zbliża się zakończenie roku szkolnego i katechetycznego a później upragnione wakacje. Zapraszam dzieci i młodzież w czwartek od godz.16.00 do 17.00 na Spowiedź a w piątek o godz.8.00 na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego- dojazd we własnym zakresie.
 3. Zapraszam chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu- zgłaszajcie się do Księdza Proboszcza.
 4. Dla dzieci, które w roku szkolnym uczęszczały na Msze św. i zbierały karteczki przewidziane są nagrody – proszę o przyniesienie zeszytów z karteczkami.
 5. Dziękuję za kwiaty na dzisiejszą niedzielę i proszę o dekorację kwiatową do ołtarzy od kolejnych rodzin za tydzień.
 6. Planuję pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 31 lipca zaś do Lichenia w sierpniu po Odpuście Przemienienia Pańskiego.
 7. Dla Ministrantów, dziewczynek sypiących kwiatkami organizuję 1 dniowy wyjazd po zakończeniu roku szkolnego/ 26.06/ do Niepokalanowa. Zachęcam także do wyjazdu kandydatów do Bierzmowania . Zapisy do soboty – 22 czerwca.
 8. Do dnia 9 lipca 2024 r. zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na wsparcie placówki misyjnej prowadzonej przez Ks. Marka Brulińskiego w Brazylii. Rzeczy składamy przy stodole od strony parkingu, widać już złożone rzeczy. Zapoznajmy się z ulotką.
 9. Proszę o dane osobowe i wpłaty na wyjazd w lipcu,m.in. Wrocław
 10. W niedzielę 30 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00 serdecznie zapraszam na spotkanie wszystkich Sołtysów naszej parafii.
 11. Jutro Kancelaria Parafialna czynna od godz. 8.00 do 9.00 ; po południu posiedzenie RP w szkole i Konferencja Dekanalna.
 12. Wczoraj w Pułtusku odbył się zjazd Braci Rycerzy sw. JP II w którym uczestniczyli także nasi Bracia awansując na III stopień solidarnościowy. Bóg zapłać za nasze wspólne spotkanie.
 13. Pożegnaliśmy w minionym tygodniu, ś.p. Jerzego Koch, byłego kościelnego. Modlitwa ….
 14. Solenizantom i wszystkim Parafianom życzę opieki Bożej na każdy dzień.

Opublikowano

w

przez

Tagi: