17 WRZEŚNIA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Wczoraj dzieci i młodzież z naszej parafii uczestniczyli wraz z Panią Katechetką i Rodzicami w pielgrzymce do Rostkowa w dniu Patrona sw. Stanisława Kostki; również Bracia Rycerze św. Jana Pawła II Szyszkowskiej Chorągwi z Księdzem Proboszczem pielgrzymowali do Niepokalanowa. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję.
 3. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława Kostki – zapraszam dzieci i młodzież na Mszę św. o godz.17.00. Dzieci I –o komunijne otrzymają poświęcone różańce; będzie także konkurs z nagrodami. Serdecznie zapraszam.
 4. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam Młodzież klas VIII i I klasy szkoły średniej, która rozpocznie przygotowanie do Sakramentu bierzmowania – otrzymają także Indeksy Bierzmowanych.
 5. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę na przyszłą niedzielę.
 6. Dziękują za pomoc przy sadzeniu roślin Panom: Leszkowi Turkowi, Piotrowi Kownackiemu i Krzysztofowi Frąckiewiczowi.
 7. Informacja dla Rady Gospodarczej i Duszpasterskiej – 30 września w Rypinie odbędzie się spotkanie przedstawicieli tych grup z każdej parafii. Z naszej parafii będą oddelegowane 2 osoby;
 8. Dla Kół Różańcowych 7 października będzie pielgrzymka diecezjalna do Smardzewa. Z naszej parafii również udamy się na to spotkanie – warto już pomyśleć o zapisaniu na listę.
 9. Nasza Parafia otrzymała Wyróżnienie i statuetkę za udział w III Diecezjalnym konkursie na dywan kwiatowy. Gratuluję wszystkim i zachęcam, abyśmy w przyszłym roku otrzymali nie wyróżnienie lecz nagrodę.
 10. Parafia otrzymała 5 egzemplarzy Kalendarza Rolników 2024 w cenie 32 złote za egzemplarz.
 11. W tym tygodniu przypadają następujące wydarzenia liturgiczne: poniedziałek św. Stanisława Kostki, środa – św. Andrzeja i towarzyszy, czwartek – Św. Mateusza Ap. , sobota – św. Ojca Pio.

Opublikowano

w

przez

Tagi: