18 CZERWCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne… ; 1a . Zapowiedzi przedślubne ……………………………………….
 2. W tym momencie mamy już komplet osób na pielgrzymkę 3 dniową w lipcu; już nieliczni jeszcze nie podali PESEL i proszę o wpłatę składki. Na początku lipca zorganizujemy spotkanie przed wyjazdem – poinformuję o terminie.
 3. Jest takie stare przysłowie: ”Po Bożym Ciele Ksiądz nie potrzebny w kościele”. Ale nie jest tak do końca – dziękuję za udział w procesjach w Oktawie Bożego Ciała wszystkim tym, którzy gorliwie przychodzili na Msze św. i procesje. Trwa miesiąc czerwiec i nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa – zapraszam.
 4. Już wakacje tuż, tuż – Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w najbliższy czwartek o godz.9.00. Zapraszam dzieci, rodziców i nauczycieli.
  Natomiast dla Młodzieży – kandydatów do Bierzmowania przewidziany jest wyjazd 1 dniowy do Zakroczymia w dniu 27 czerwca – proszę młodzież zgłoszenie swojego w udziału.
 5. Dziękuję Braciom Rycerzom za wczorajszy udział w uroczystościach zakonnych w Modlinie i gratuluję awansu.
 6. Zakupiłem wełnę na docieplenie strychu w Organistówce, może byliby chętni Bracia Rycerze i inni Panowie do pomocy przy jej ułożeniu.
 7. Przypominam, abyśmy zachowali właściwą segregację śmieci na cmentarzu – teraz nie wygląda to najlepiej.
 8. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę o kwiaty za tydzień.
 9. Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę.
 10. W tym tygodniu będą następujące wydarzenia liturgiczne: środa św. Alojzego i sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – odpust w Gołyminie.

Opublikowano

w

przez

Tagi: