19 LISTOPADA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Intencja Mszalne: …………………

 1. Dziś przedostatnia niedziela Roku Liturgicznego – za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i Święto Akcji Katolickiej.
 2. Zakończyły się prace przy docieplaniu stropu w Organistówce. Tę pracę wykonali nasi Bracia Rycerze św. Jana Pawła II; z całego serca Wam dziękuję za poświęcony czas i trud a byli to : Leszek Turek, Piotr Kownacki, Mirosław Czyżewski, Dariusz Gołębiewski. Bóg zapłać.
 3. Uprzejmie proszę, abyśmy wszystkie śmieci z cmentarza wrzucali tylko do kontenerów albo zabierali ze sobą a kwiaty doniczkowe układali w oznaczonym miejscu/ bez plastikowych doniczek/- ułatwi to załadunek.
 4. Dziękuję za bezimienne ofiary na wywóz śmieci z cmentarza.
 5. Rozpoczynają się przymrozki i wolno zaczyna sypać śnieg i niebawem zaczniemy usuwać z grobów kwiaty. Bardzo proszę o pomoc w zebraniu wywiezieniu kwiatów z naszego cmentarza w piątek, tradycyjnie od godz. 9.00. Proszę o przyczepy do załadunku. W ten sposób zaoszczędzimy sporo pieniędzy, nie wywożąc na śmietnisko.
 6. Zauważyliśmy na naszym cmentarzu, ze są groby opuszczone lub zaniedbane, przy okazji zbierania kwiatów zaznaczymy te miejsca i przeznaczymy w przyszłości na miejsce nowych pochówków.
 7. Dziękuję za wszelką życzliwość i dobroć, jakiej doznaję od Parafian; proszę o nieustanną modlitwę.
 8. W przyszłą niedzielę na godz. 10.00 zapraszam Kandydatów do Bierzmowania a dziś po Sumie zapraszam na krótkie spotkanie Członków Akcji Katolickiej i zapraszam na Sumę w przyszłą niedzielę.
 9. Mam jeszcze gorącą prośbę do Rodziców, mianowicie zapraszam kandydatów na Ministranta i tu proszę o pomoc – zachęcajcie swoich synów, aby służyli do Mszy św. Mile widziani są Ministranci a z pewnością będziecie dumni widząc swoich synów przy ołtarzu kościele.
 10. W sobotę 2 grudnia o godz.15.00 będą pomiary dzieci na stroje komunijne. Przedpłata: chłopcy 70 zł, dziewczynki 120 zł.
 11. Można wpłacać za bilety na „Betlejem Polskie”- PZPiT Mazowsze.
 12. Wszystkim Solenizantom składam serdeczne życzenia i pamiętam w modlitwie.

Opublikowano

w

przez

Tagi: