21.01.2024 r. Ogłoszenia Duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

  1. Intencje Mszalne:
  2. Do czwartku trwają modlitwy O Jedność Chrześcijan; dzieci i młodzież nadal odpoczywają podczas ferii zimowych.
  3. Dziś i jutro obchodzimy Dzień Babci i Dziadka- wszyscy pamiętamy o tych, którzy nas kochali i nadal kochają. Ślemy im serdeczne życzenia, które zawsze łączymy z modlitwą.
  4. W najbliższy piątek w godz. 9.00 – 12.00 zapraszam dzieci i młodzież do hali sportowej w Gzach. Tam spędzimy czas na rozgrywki piłki nożnej – mile widziane drużyny dziewcząt i chłopców. Serdecznie zapraszam.
  5. Wspominałem wcześniej o możliwości zobaczenia Kaplicy Sykstyńskiej w Warszawie :
  6. Bardzo dziękuję Panu Sławomirowi Lenarcikowi za zorganizowanie odśnieżenia placu przed kościołem a Panu Sławomirowi Falęckiemu wejścia do kościoła za pomoc przy odśnieżeniu wejścia do kościoła. Bóg zapłać Panom. Dzieciom dziękuję za krótką akademię dla Babć i Dziadków.
  7. Zbliżamy się do zakończenia tegorocznej Kolędy – Wizyty Duszpasterskiej w naszych wioskach i domach. Bardzo dziękuję mieszkańcom za przyjęcie, Paniom Gospodyniom za kulinarne zdolności i poczęstunki, Państwu Sołtysom za zorganizowanie pojazdów a kierowcom za pomoc w przemieszczaniu się do kolejnych domów. A byli to Panowie: Zbigniew Skorupski w Koźniewie i Gotardach, Mariusz Filipiak w Begnie, Adam Marek Milewski w Gotardach, Piotr Rybarczyk w Nowym Skaszewie, Jarosław Sobczak w Skaszewie Włościańskim i Jan Tetwejer w Koźniewie Średnim pod Gąsocinem. Bóg zapłać.
  8. W tym tygodniu będę kolędował w Szyszkach: poniedziałek od godz. 11.00 od pp Karkowskich do pp Grabowskich; wtorek od godz. 11.00 od pp Budyta do pp Skurczyk, środa od godz. 9.00 od p Świąteckiej do pp Bandurskich i czwartek od godz.11.00 od pp Siatkowskich do plebanii. Podsumowanie tegorocznej Kolędy w przyszłą niedzielę.
  9. Wszystkim Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę także za Chorych.
  10. Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.

Opublikowano

w

przez

Tagi: