21.04.2024 r. – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne:
 2. Zapowiedzi przedślubne …………….
 3. Dziękuję Braciom Rycerzom św. Jana Pawła II naszej Chorągwi za wspólną pielgrzymkę do Matki Pokoju w Stoczku Klasztornym.
 4. Dziś Niedziela DOBREGO PASTERZA, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Niestety, brakuje powołanych a za jakiś czas Księży i osób Konsekrowanych. Trzeba się modlić a Pan Bóg nas wysłucha.
 5. Kwiaty, które były przy Grobie Pana Jezusa już zwiędły, dlatego proszę na przyszłą niedzielę o kwiaty do ołtarzy od kolejnych rodzin.
 6. Na środę planuję uporządkowanie śmietnika na cmentarzu i cięcie trawy a w piątek wokół kościoła. Zwracam się z prośbą do Panów o pomoc w tych pracach – proszę o kontakt z Ks. Proboszczem.
 7. Zachęcam do zapoznania z programem pielgrzymki w dniach 15-16-17 lipca 2024- bardzo ciekawa propozycja….. Jest już zapisanych 17 osób. Będą także pielgrzymki 1 dniowe do Lichenia, Częstochowy i śladami św. Faustyny Kowalskiej.
 8. Pamiętajmy o składaniu wszystkich śmieci z cmentarza – tylko do KONTENERA
 9. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski zaś w czwartek święto św. Marka Ewangelisty. Solenizantom składam serdeczne życzenia wraz z modlitwą.
 10. W przyszłą niedzielę spotkanie z Kandydatami do Bierzmowania po Mszy św. o godz. 16.00
 11. Dziś II tura wyborów na Wójta Gminy Gzy – pamiętajmy o zagłosowaniu na wybranego Kandydata. Nowo wybranemu Wójtowi już dziś gratuję i wszystkim, którzy zostali wybrani do Rady Gminy. Szczęść Boże.
 12. Wczoraj w Sikorzu odbyły obrady Akcji Katolickiej w których przedstawiciele naszego Oddziału także uczestniczyli.
 13. Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.

Opublikowano

w

przez

Tagi: