21 MAJA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

 1. Intencja Mszalne…
 2. Zapowiedzi przedślubne …………
 3. Organizujemy naszą pielgrzymkę parafialną od 10 do 13 lipca – zachęcam do zapisów. Koszt 1 osoby to 540 złotych- w tym: przejazd autokarem i parkingi 200 zł, noclegi oraz śniadania i obiadokolacje u Sióstr – 330 zł oraz ubezpieczenie 10 zł. W obecnej chwili jest zapisały się 33 osoby i zostało jeszcze 10 wolnych miejsc. Zapraszam.
 4. W piątek DZIEŃ MATKI i dla dzieci komunijnych zakończenie Białego Tygodnia
 5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki i dobiega końca okres spowiedzi wielkanocnej. Dzisiejszej niedzieli Wniebowstąpienia Pańskiego 9-ro dzieci naszej Parafii przystąpiło do I Komunii św. a 18-ro Odnowiło Przyrzeczenia Chrztu św. Proszę wszystkich o modlitwę w intencji naszych dzieci. Was, drodzy mali parafianie zapraszam na Biały Tydzień do piątku. Pamiętajmy również o młodzieży klas VIII-ych podczas egzaminów.
 6. Kaznodzieją odpustowym Trójcy Świętej będzie ks. Krzysztof Świerczyński Dyrektor Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.
 7. W uroczystość Trójcy Świętej- Odpust – będziemy mieli możliwość oddania krwi dla potrzebujących.
 8. Za tydzień proszę kolejne rodziny o kwiaty do ołtarzy.
 9. Solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wraz z modlitwą.
 10. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu dzieci do Komunii Św. p. Jolancie Gamzała, p. i p. Krzysztofowi , kościoła p. Agnieszce a Rodzicom dziękuję za dary dla naszej Parafii. W sposób szczególny dziękuję także Ojcu Jerzemu z Zakroczymia za życzliwą pomoc.
 11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności, ś.p. Danuta Domańska – Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: