23.06.2024 r. – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – DZIEŃ OJCA Informacje Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne:
 2. Od jutra dzieci, młodzież, nauczyciele rozpoczynają czas wakacji. Życzę wszystkim dobrego odpoczynku a szczególnie opieki Bożej, aby to był czas bezpieczny.
 3. Zapraszam chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu- zgłaszajcie się do Księdza Proboszcza – spotkanie w niedzielę ,g.10.00.
 4. Dziękuję za kwiaty na dzisiejszą niedzielę od rodzin i proszę o dekorację kwiatową do ołtarzy za tydzień.
 5. Planuję pielgrzymkę autokarową do Częstochowy w dniu 31 lipca zaś do Lichenia w sierpniu po Odpuście Przemienienia Pańskiego.
 6. Planowany wyjazd do Niepokalanowa dla ministrantów, dziewczynek z asysty procesyjnej będzie przesunięty na 27 czerwca/czwartek/; w planowany dzień 26 czerwca będzie pogrzeb i będę na Posiedzeniu Rady Gminy,m.in. dotyczy planowanych prac przy kościele. Można jeszcze do jutra dopisać się na wyjazd.
 7. Jeszcze są wolne miejsca dla Ministrantów i dzieci z asysty – zapisy do poniedziałku do godz. 10.00.
 8. Do dnia 9 lipca 2024 r. zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na wsparcie placówki misyjnej prowadzonej przez Ks. Marka Brulińskiego w Brazylii.
 9. Zbliża się nasz lipcowy wyjazd – uprzejmie proszę o podanie danych i dokonywanie wpłaty.
 10. Przypomnę, że w niedzielę 30 czerwca po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie wszystkich Sołtysów naszej parafii.
 11. Bardzo proszę, aby dzieci i młodzież nie wjeżdżali rowerami na schody przed kościołem. Uderzenia kół powodują odpadanie płytek granitowych.
 12. Jutro Odpust w sąsiedniej parafii Gołymin a w sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła; podczas Mszy św. ofiary na tacę przeznaczone będą na wsparcie Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze i Odpust w Pniewie.
 13. Otrzymałem już Modlitewniki Pielgrzyma Duchowego dla pielgrzymów duchowych i zachętę, aby zapisywać się na Pieszą Płocką Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 14. Solenizantom, szczególnie Ks. Biskupom Szymonowi i Piotrowi i wszystkim życzę opieki św. Apostołów a Ojcom opieki św. Józefa na każdy dzień.

Opublikowano

w

przez

Tagi: