23 LIPCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Na pielgrzymkę autokarową w dniach 16- 17 sierpnia jest zapisanych 17 osób – serdecznie zapraszam kolejne osoby/program w/w miejscach/
 3. Dziś po Mszach św. święcimy pojazdy i kierowców powierzamy opiece św. Krzysztofa i jak w minionych latach materialnie wspieramy Misjonarzy.
  Dziś także przypada III Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.
 4. W miniony poniedziałek w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w formie dofinansowania nasza parafia otrzymała Promessę w kwocie 294.000 złotych na następujące prace: odwodnienie, renowacja podłogi i krzyża wieży głównej. Nie otrzymaliśmy dofinansowania na renowację elewacji zewnętrznej kościoła. Na zebranie wszelkiej dokumentacji i pozwoleń mamy niespełna 12 miesięcy, później z Bankiem podpisana zostanie umowa.
 5. Jeśli temperatura będzie niższa to proszę o pomoc w dokończeniu prac izolacji strychu w Organistówce.
 6. Dziękuję za piękne kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę; na przyszłą niedzielę dekoracja kwiatowa pozostaje ze ślubu. Poproszę o kwiaty do ołtarzy dopiero na 13 sierpnia.
 7. Solenizantom najbliższego tygodnia składam serdeczne życzenia i dołączam pamięć w modlitwie- szczególnie pamiętajmy o p. Organiście.
 8. Zachęcam do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Płocka na jasną Górę – Przewodnik grupy Srebrnej ks. Sławomir Ambroziak zaprasza na spotkanie w dniu 4 sierpnia o godz.17.00 w parafii św. Jana Pawła II w Pułtusku. Proszę także chętnych do udziału w Duchowej pielgrzymce.
 9. W tym tygodniu będą następujące wydarzenia liturgiczne:poniedziałek – św. Kingi, wtorek – św. Jakuba Ap.,środa – św. Joachima i Anny Rodziców NMP, sobota – św. Marty, Marii i Łazarza

Opublikowano

w

przez

Tagi: