24 GRUDNIA 2023 r. – WIGILJA BOŻEGO NARODZENIA OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ADWENTU

Intencja Mszalne: …………………

 1. Dziękuję Panu Bogu i wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcja adwentowych, w Dniu Eucharystycznym 18 grudnia, Paniom z Akcji Katolickiej za upominki dla dzieci od św. Mikołaja i wszystkim osobom życzliwym i zaangażowanym. Za wspólne spotkanie opłatkowe na zakończenie rekolekcji Bóg zapłać. Ks. Mirosław Danielski prosił mnie, abym podziękował Parafianom za wsparcie materialne na dalszy cykl leczenia i wszelką życzliwość.
 2. Są jeszcze świece adwentowe Caritas, kalendarze parafialne na 2024 r. oraz zestawy III Króli/kadzidło, kreda i węgielek/ na zbliżającą się Wizytę duszpasterską w naszych domach. Naznaczmy na drzwiach naszych domów K+M+B 2024 r.
 3. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom i dorosłym za udział w Roratach.
 4. Pragnę podziękować za pomoc przy ubieraniu Żłóbka Grupom parafialnym: Akcja Katolicka i Koło Miłosierdzia p. Elżbiecie Gut, Elżbiecie Lenarcik, Anastazji Ambroziak, Krystynie Siemek ; Rycerzom św.JPII – Piotrowi Kownackiemu, Mirosławowi Czyżewskiemu, Leszkowi Turkowi, Krzysztofowi Frąckiewiczowi oraz Krzysiowi Ambroziakowi,PP Paradowskim za choinki do kościoła i za zwierzątka od pp Prus; rodzinie z Begna dziękuję za ofiarę na zakup kamery przy śmietniku cmentarza.
 5. Bóg zapłać. Za ofiary od Chorych dokupiłem 3 figurki do Żłóbka.
 6. Dzisiaj Wigilia pamiętajmy o zachowaniu postu i zapraszam na Pasterkę o godz.22.00 a wcześniej o godz.21.30 na przygotowanie duchowe z młodzieżą do Pasterki.
 7. Jutro Uroczystość Bożego Narodzenia, we wtorek Święto św. Szczepana i ofiary na tacę tradycyjnie na WSD w Płocku oraz Oktawa Bożego Narodzenia.
 8. W przyszłą niedzielę św. Rodziny po Sumie zapraszam chętnych do wspólnego kolędowania. Proszę o zgłoszenia do soboty i przekazanie podkładu muzycznego, aby zgrać w jeden plik. A może Pan Organista przygotuje dziewczynki ze Scholi?
 9. Pan Leszek Kamiński/ tel.518223255/ organizuje wyjazd do Częstochowy na Noc Sylwestrową u Matki Bożej. Wyjazd 31 grudnia sprzed Bazyliki Pułtuskiej o godz.9.00.
 10. Plan Kolędy w tym tygodniu podam w II dzień Świąt Bożego Narodzenia. Z zebranych ofiar chciałbym wymienić dach na plebanii przed termomodernizacją- jest nadzieja, że w roku 2024.
 11. Dla Prenumeratorów jest ostatni numer świąteczny kosztuje „Rycerz Niepokalanej” a Gość Niedzielny – 15 złotych
 12. Wszystkim Parafianom, miłym Gościom a nade wszystko Chorym i samotnym życzę błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.

Opublikowano

w

przez

Tagi: