25 CZERWCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Intencja Mszalne… ; 1a . Zapowiedzi przedślubne ……………………………………….
 2. W przyszłą niedzielę po Sumie zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne uczestników lipcowej pielgrzymki. Przekażę najważniejsze informacje związane z naszym pielgrzymowaniem. Serdecznie zapraszam.
 3. W przyszłą niedzielę po Mszach św. odbędzie zbiórka do puszek na tzw.”świętopietrze” – ofiary na cele charytatywne Stolicy Apostolskiej.
 4. Już rozpoczęły się wakacje – dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzę dobrego odpoczynku.
 5. We wtorek zaproponowałem Kandydatom do bierzmowania 1 dniowy dzień skupienia w Zakroczymiu w ramach ćwiczeń przygotowawczych, ale zgłosiło się tylko 7 –ro kandydatów na ogólną liczbę 30-u. Miałem nadzieję na to wspólne spotkanie, ale w takim wypadku odwołuję ten wyjazd i spotkanie.
 6. Dziś pożegnanie Ks.Infułata i Dziekana Wiesława Koska w Bazylice Pułtuskiej, który przechodzi na emeryturę – dziękujemy za posługę w naszym dekanacie i otaczamy osobę Księdza Infułata naszą modlitwą. Nowym dziekanem został Ks.Kan. Dr Janusz Kochański proboszcz parafii sw. Józefa.
 7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca: modlitwa różańcowa Rycerzy św.JP II, procesja i I niedziela – adoracja i procesja. Zapraszam całą asystę procesyjną.
 8. W czwartek w naszym dekanacie odpust św. Piotra i Pawła w Pniewie.
 9. Jeszcze najbliższy przez najbliższy tydzień modlimy się codziennie Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa – zapraszam.
 10. Dziękuję za kwiaty do ołtarzy na dzisiejszą niedzielę i proszę o kwiaty za tydzień.
 11. Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam modlitwę – szczególnie naszym Księżom Biskupom: Szymonowi i Piotrowi.
 12. Otrzymałem już Modlitewniki Duchowego Pielgrzyma i prośbę Kierownika Płockiej Pielgrzymki na Jasną Górę o zapisy.
 13. W tym tygodniu będą następujące wydarzenia liturgiczne: wtorek – MB Nieustającej Pomocy, czwartek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – odpust w Pniewie.
 14. Odeszła do wieczności,ś.p. Lucyna Kordulewska z Kościesz a uroczystości pogrzebowe zgodnie z wolą zmarłej odbyły się w par. Klukowo.

Opublikowano

w

przez

Tagi: