26 . 03. 2023 r. Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu

1. Intencje mszalne :

2. Dziś ko nczymy nasze rekolekcje Wielkopostne, które były jednocześnie Renowacją
Misji Świętych z roku 2023. Dopełnieniem tych wydarzeń jest erygowanie i ustanowienie
w naszej parafii Chorągwi Rycerzy św. Jana Pawła II. Obecnie włączyło się 6 panów a siódmy po przebyciu rehabilitacji dołączy do naszej grupy. Życzymy powrotu do zdrowia, a nszym braciom Rycerzom Jana Pawła II życzę pięknejn posługi dla naszego kościoła parafialnego i kościoła powszechnego. Pamiątką tego ważnego wydarzenia pozostanie poświęcony Krzyż.

3. W poniedziałek wyjeżdżam na spowiedź rekolekcyjną do Bazyliki Pułtuskiej,
natomiast we wtorek(28.03) pamiętajmy w modlitwie o księdzu Teofilu Jaźwińskim
w kolejną rocznicę śmierci.

4. W tym tygodniu wypada I Somota Miesiąca, I Niedziela Miesiąca adoracyjna (proszę o adorację Rycerzy Św. Jana Pawła II). Jest to e Niedziela Palmowa i rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
Poświęceie palm na rannej Mszy Św. Natomiast procesję przed sumą rozpoczniemy na cmetarzu parafialnym. Tam będzie poświęcenie palm. Następnie udamy się w procesji do kościoła – będzie to marsz dl św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszam.

5. Bardzo serdecznie dziękuję ks. Tomaszowi za wspólnie spędzony czas modliwy i spotkanie podczas rekolekcji i renowacji Misji. Życzymy księdzu błogosławieństwa Bożego i dziękuje,my.

6. Składam serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom na kwiaty do Grobu Pańskiego oraz moim współpracownikom : p. Agnieszce i p. Krzysztofowi za wielką pomoc. Bóg zapłać.

7. W minionym tygodniu odeszła do Pana Śp. Daniela Prusinowska (l.91) z Kościesz


Opublikowano

w

przez

Tagi: