26 LISTOPADA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

Intencja Mszalne: …………………

  1. Dziś ostatnia niedziela Roku Liturgicznego i Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – Święto Akcji Katolickiej. Naszym Członkom Parafialnego Oddziału i Pani Prezes składam serdeczne życzenia dalszej owocnej /dużo pomysłów/pracy dla Kościoła i naszej parafii. Szczęść Boże
  2. Są już świece adwentowe Caritas, które będziemy mogli nabywać, w druku są także kalendarze parafialne na 2024 r.
  3. Chcę bardzo serdecznie podziękować, tym Parafianom, którzy pomogli przy zbieraniu i wywiezieniu kwiatów doniczkowych z cmentarza a byli to:p. Bożena z Begna ,p. Iwona i Oliwia z Ostaszewa ,pp Kozłowscy Koźniewa Śr. P. Krzysztof Organista,p. Aleksander ze Słończewa oraz p. Wojciech i Paweł Żukowscy. Bóg zapłać.
  4. Ponieważ jest coraz mniej osób do pomocy, dlatego wracam do już sprawdzonej metody, mianowicie poszczególne wioski będą odpowiedzialne za zebranie i wywiezienie kwiatów doniczkowych z cmentarza. W przyszłym roku rozpoczniemy od gospodarzy miejsca czyli od Szyszk. Sołtysowie wiosek będą odpowiedzialni za organizację tego zdarzenia.
  5. Bardzo serdecznie proszę o segregację śmieci na cmentarzu – wszystko składamy do kontenerów, albo zabieramy ze sobą – nie wolno wyrzucać żadnych śmieci do silosa, bo będziemy płacili mandaty karne. W sumie za wywiezienie śmieci w tym roku zapłaciłem już 9.900 złotych, nie wliczając wywiezionych kwiatów doniczkowych.
  6. Ponawiam gorącą prośbę do Rodziców, mianowicie zapraszam kandydatów na Ministranta – zachęcajcie swoich synów, aby służyli do Mszy św. Mile widziane są także dziewczynki do naszej Scholi.
  7. W sobotę 2 grudnia o godz.15.00 będą pomiary dzieci na stroje komunijne. Przedpłata: chłopcy 70 zł, dziewczynki 120 zł. Jestem na spowiedzi w Gazach.
  8. Jeszcze 2 osoby nie potwierdziły wyjazdu na koncert „Betlejem Polskie”- Zespołu Mazowsze w dniu 10 grudnia
  9. Wszystkim Solenizantom składam serdeczne życzenia i pamiętam w modlitwie.

Opublikowano

w

przez

Tagi: