28.04.2024 r. – V NIEDZIELA WIELKANOCNA Ogłoszenia Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne:
 2. Zapowiedzi przedślubne …………….
 3. Dziękuję za pomoc przy porządkowaniu śmieci na cmentarzu Panom: Leszkowi Turkowi, Tadeuszowi Ślusarskiemu, Krzysztofowi Frąckiewiczowi oraz za prace przy kościele Pani Henryce Turek i Piotrowi Kownackiemu, Tadeuszowi Andrzejewskiemu, Aleksandrowi Piekutowskiemu oraz Wojciechowi Bruździakowi i Marcinowi Borek. Bóg zapłać.
 4. Zakończyliśmy Tydzień Modlitw za Kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. Bardzo dziękuję za modlitwę.
 5. Bóg zapłać Kolejnym Rodzinom za ofiarowane kwiaty do kościoła i poproszę na przyszłą niedzielę.
 6. Nabożeństwo majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 a niedziele po Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszam. Będę także odwiedzał tych, którzy będą się modlili przy figurkach wioskowych. Bardzo proszę o udekorowanie figurek i krzyży a 3 maja o wywieszenie flag państwowych.
 7. Mamy już komplet na 3 dniową pielgrzymkę i jest lista rezerwowa. Będą także pielgrzymki 1 dniowe do Lichenia, Częstochowy i śladami św. Faustyny Kowalskiej.
 8. Pamiętajmy o składaniu wszystkich śmieci z cmentarza – tylko do KONTENERA – wszystko jest pięknie uporządkowane.
 9. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek- MB Królowej Polski, I sobota – wyjazdy do Chorych, Dzień Strażaka i Różaniec oraz procesja fatimska i spotkanie formacyjne Braci Rycerzy św.JP II. Oraz I niedziela adoracyjna – zapraszam Asystę, Ministrantów, dziewczynki.
 10. Dla Kół Różańcowych jest kolejny numer miesięcznika „Różaniec”.
 11. Gratuluję wyboru na Wójta Gminy Gzy Panu Tomaszowi Sobieraj i nowej Radzie Gminy. Życzę, aby współpraca dobrze się układała. Szczęść Boże.
 12. Dokumentacje na prace z „ Ładu Polskiego” zostanie przekazane do Urzędu Gminy i rozpoczniemy zgłoszenia ofertowe. A w tym tygodniu będą prowadzone prace przy kościele i plebanii
 13. Życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.

Opublikowano

w

przez

Tagi: