29.12.2024 r. – NIEDZIELA ŚW.RODZINY:JEZUSA, MARYI I JÓZEFA Informacje Duszpasterskie

Intencje Mszalne: ……

  1. Dziś od godz. 16.00 w Pułtusku-Popławy par. Miłosierdzia Bożego uroczyste otwarcie Kaplicy Wieczystej Adoracji.
  2. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy ubieraniu Żłóbka Pniom: Henryce, Helenie, Elżbiecie, Halinie i Karolinie oraz Panom: Leszkowi, Piotrowi, Sławomirowi, Aleksandrowi, Krzysztofowi i Ministrantom: Szymonowi, Michałowi i Błażejowi. Dziękuję także pp. Prus za zwierzątka do Żłóbka i za choinki Rodzinom pp Paradowskich Laskowskich.
  3. Już jest wmontowane nowe okno w plebanii – koszt 4.700 zł.
  4. We wtorek o godz.16.00 zapraszam na zakończenie roku 2024 a o północy rozpoczniemy z Bożą pomocą nowy rok 2025. Pamiętajmy, aby rozpocząć Nowy Rok modlitwą.
  5. W Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki zapraszam na Msze św. o godz. 9.00 i 11.00. po Sumie wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa o błogosławieństwo Boże na rozpoczęty Nowy Rok 2025.
  6. Dziś modlimy się za nasze Rodziny a małżonkowie odnawiają swoje ślubowanie, dzieci natomiast pięknie zaśpiewały Kolędy dla Pana Jezusa a dla osłody zjemy pyszny tort przygotowany przez p. Helenę.
  7. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca.
  8. Wczoraj z Księdzem Piotrem rozpoczęliśmy Kolędę= wizytę duszpasterską w Koźniewie Średnim pod Gąsocinem i Sońskiem. Dziękuję mieszkańcom za miłe przyjęcie, poczęstunki i ofiary , Pani Sołtys za organizację pojazdów i kierowcom p. Ireneuszowi i Michałowi Janickim oraz Andrzejowi Piotrowskiemu za podwożenie .
  9. Już jest wmontowane nowe okno w plebanii- koszt 4.700 złotych.
  10. Dalszy ciąg Kolędy w najbliższym tygodniu: poniedziałek- Koźniewo Wielkie wieś – ks. Piotr i Koźniewo Średnie „Górka „ – ks. Proboszcz; wtorek – Ostaszewo Wieś – ks. Piotr i Ostaszewo Włuski – ks. Proboszcz /od 13.00 /, czwartek- Koźniewo Wielkie i Piaski – ks. Piotr i Ostaszewo Pańki /od 13.00 / – ks. Proboszcz , piątek – Koźniewo Wielkie i Gotardy – ks. Piotr, sobota – Begno ks. Piotr i Ostaszewo W. Kolonie – Ks. Proboszcz. Prosimy o pojazdy na godz.8.30
  11. Ofiary kolędowy w tym roku przeznaczone są na pokrycie dachu plebanii, zabezpieczenie środków 2% Ład Polski i są zbierane ofiary na wywóz śmieci z cmentarza.
  12. Dla osób, które czytają „Rycerz Niepokalanej” jest pierwszy numer na 2025 r.
  13. Zapraszam do zapisów na wyjazd do Warszawy dla zwiedzania Pałacu Prezydenckiego – zapisy do 4 stycznia 2025 r.
  14. W minionym tygodniu pożegnaliśmy, ś.p. Czesława Ryszarda Jabłońskiego ze Skaszewa Włościańskiego. Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: