30.06.2024 r. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Informacje Duszpasterskie

 1. Intencje Mszalne: …………………, 1a. Zapowiedzi przedślubne ……
 2. Dziękuję za wspólnie spędzony czas z ministrantami i dziewczynkami oraz rodzicami podczas pielgrzymki do Niepokalanowa.
 3. Zapraszam chłopców do służby ministranckiej przy ołtarzu- zgłaszajcie się do Księdza Proboszcza – spotkanie dziś ,g.10.00.
 4. Dziękuję za kwiaty na dzisiejszą niedzielę od rodzin, natomiast o kolejne kwiaty proszę na niedzielę 14 lipca. Za tydzień dekorują kwiatami Nowożeńcy. Bóg zapłać za tą ofiarę do kościoła.
 5. Zapraszam do zapisywania się na pielgrzymki do Częstochowy i do Lichenia.
 6. Do dnia 9 lipca 2024 r. zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny na wsparcie placówki misyjnej prowadzonej przez Ks. Marka Brulińskiego w Brazylii.
 7. Zbliża się nasz lipcowy wyjazd – uprzejmie proszę o podanie danych i dokonywanie wpłaty, najlepiej do końca tygodnia.
 8. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie wszystkich Sołtysów naszej parafii; spotkanie odbędzie się w kościele.
 9. Ostatnio Rada Gminy Gzy przyjęła uchwałę dotyczącą środków prace remontowe w naszym kościele.
 10. W tym tygodniu I Czwartek, I Piątek wyjazdy do Chorych i Godzina Miłosierdzia, I Sobota Różaniec i procesja i I Niedziela adoracyjna, procesja; zapraszam Asystę i KŻR ze Skaszewa Włość. proszę o adorację.
 11. Otrzymałem już Modlitewniki Pielgrzyma Duchowego dla pielgrzymów, w duchowych i zachętę, aby zapisywać się na Pieszą Płocką Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 12. Solenizantom, życzę Bożego błogosławieństwa a zmarłych, którzy w minionym tygodniu odeszli do Wieczności: Kazimierza Doleckiego z Koźniewa W., Remigiusza Wieczorka z Nowych Pieściróg, Romana Orłowskiego z Koźniewa W. i Tadeusza Lenard z Koźniewa W. Piaski Panie Jezu racz przyjąć do Nieba. Wieczny odpoczynek …….

Opublikowano

w

przez

Tagi: