30 KWIETNIA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – DOBREGO PASTERZA

 1. Intencja Mszalne…
 2. Jutro rozpoczniemy piękny Maryjny miesiąc maj; są już udekorowane krzyże i figurki w wioskach, ale nie we wszystkich. Proszę gromadźcie się na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskich i pieśni maryjnych. Nabożeństwo majowe w kościele po Mszy św. o godz.18.00 a w niedziele po Mszy św. o godz.16.00. Zapraszam.
 3. Zaplanowałem naszą pielgrzymkę parafialną od 10 do 13 lipca – Kraków, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska,Tyniec, Ludźmierz i Zakopane. Zakwaterowanie u Sióstr Pasjonistek w Mucharzu. Koszt pobytu u Sióstr ze śniadaniem i obiadokolacją i wynajem autokaru z ubezpieczeniem i przewodnikami dla 1 osoby to ….
 4. Bardzo dziękuję Panom Ryszardowi i Grzegorzowi Rybarczykom oraz Andrzejowi Nowakowskiemu za uporządkowanie terenu przy Organistówce.
 5. We wtorek o godz.10.00 zapraszam dzieci komunijne kl.IV na spotkanie organizacyjne a w sobotę o tej samej godzinie dzieci klas III.
 6. Dla Kół Różańcowych jest nowy numer miesięcznika „Różaniec” a dla prenumeratorów również kolejny numer „Rycerz Niepokalanej”.
 7. Zakończyły się prace remontowe w Organistówce jest nowa podłoga a także w plebanii, położona jest także blacha na altance ogrodowej i obrobione blachą kominy plebani a przy krzyżu na parkingu ustawione są obrzeża dla roślin ozdobnych. Pieniądze na te prace były ofiarowane podczas Kolędy. Bóg zapłać.
 8. W środę rozpoczynają się egzaminy maturalne – życzę naszej młodzieży błogosławieństwa Bożego i pamiętam w modlitwie. Zapraszam wszystkich Maturzystów na Mszę św. we wtorek 2 maja na godz.17.15.
 9. W tym tygodniu wypadają I czwartek, I piątek, I sobota i I niedziela miesiąca a także Uroczystości i Święta: 2 maja św. Zygmunta, 3 maja Matki Bożej Królowej Polski, 4 maja św. Floriana Dzień Strażaka, 6 maja św. Apostołów Filipa i Jakuba.
 10. W sobotę Różaniec poprowadzą Rycerze św. JP II Chorągwi Szyszkowskiej a po Mszy św. spotkanie formacyjne.
 11. Pamiętajmy o wywieszeniu flag państwowych pierwsze dni majowe.
 12. Solenizantom tego tygodnia składam serdeczne życzenia wraz z modlitwą.
 13. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby, ś.p. Leszka Łukasiewicza z Koźniewa Wielkiego l.63 i ś.p. Natalii Elżbiety Łukasiewicz z Ciechanowa l.71. Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: