30 LIPCA 2023 r. OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – Miesiąc Trzeźwości

 1. Intencja Mszalne: …………………..
 2. Na pielgrzymkę autokarową w dniach 16- 17 sierpnia jest zapisanych 27 osób – serdecznie zapraszam kolejne osoby, ponieważ jutro muszę potwierdzić miejsca w hotelu. Szybko podejmujmy decyzję!
 3. Podczas poświęcenia pojazdów w ubiegłą niedzielę/ 140 pojazdów/ kierowcy ofiarowali na potrzeby Misjonarzy MIVA POLSKA kwotę ……….. . Bóg zapłać w imieniu Misjonarzy.
 4. W czwartek odbędzie się spotkanie w Starostwie Powiatowym w Pułtusku dotyczące przyznanej dla naszej parafii dotacji o której już wspominałem.
 5. Dziękuję p. Piotrowi Kownackiemu i Leszkowi Turkowi za położenie izolacji /w części/ na strychu Organistówki. Została także położona na podłodze w piwnicy plebanii terakota/p. Łukasz Jagiełło/.
  Od jutra Firma rozpocznie czyszczenie chodnika i parkanu wokół kościoła. Koszt tej pracy to 3.000 złotych, te pieniądze ofiarowali Chorzy, których odwiedzam w I Piątki miesiąca. Bóg zapłać za dobre serca.
 1. Za dzisiejszą dekorację kwiatami i za tydzień dziękuję Nowożeńcom
 2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Odpust Parafialny Przemienienia Pańskiego. Serdecznie zapraszam. Kazania odpustowe będzie głosił ks. Krzysztof Felka, Salezjanin i Proboszcz z parafii św. Stanisława Kostki w Jaciążku, diec. Łomżyńska.
  Zapraszam na Sumę o godz.12.00 całą Asystę, Druhów Strażaków, Braci Rycerzy św. JP II, dziewczynki do sypania kwiatkami i ministrantów.
  Zapraszam – przyjdźcie. Dużo jest Odpustów/3 w naszym dekanacie/ stąd nie będzie zbyt wielu księży.
 1. Zachęcam do udziału w Pieszej Pielgrzymce z Płocka na Jasną Górę – Przewodnik grupy Srebrnej ks. Sławomir Ambroziak zaprasza na spotkanie w dniu 4 sierpnia o godz.17.00 w parafii św. Jana Pawła II w Pułtusku. Z naszej parafii deklaruje pielgrzymowanie 3 osoby. Proszę także chętnych do udziału w Duchowej pielgrzymce.
 2. W sierpniu tradycyjnie rozpoczynamy Miesiąc Trzeźwości – zostanie wyłożona Parafialna Księga Trzeźwości – zachęcam do podjęcia trudu trzeźwości i abstynencji.
 3. Od 1 do 6 sierpnia w Portugalii trwać będą Światowe Dni Młodzieży z udział Ojca Świętego Franciszka.

Opublikowano

w

przez

Tagi: