31.12.2023 r. Ogłoszenia Parafialne – Niedziela św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

  1. Intencje Mszalne:
  2. Dziś w Święto św. Rodziny modlimy się, aby w naszych Rodzinach sprawy codzienne działy się na wzór św. Rodziny; aby Pan bóg był zawsze na pierwszym miejscu.
  3. Podczas Mszy św. o godz. 16.00 dziękować będziemy Panu Bogu za mijający rok 2023 a o północy powitamy nowy Rok 2024. Dzwony o północy i modlitwa przypomną nam, że kolejny rok w naszym życiu przybliża nas do wieczności.
  4. Jutro w Nowy Rok 2024 wejdziemy razem ze Świętą Bożą Rodzicielką Maryją. Msze św. o godz.9.00 i 11.00 ; po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz modlitwa i błogosławieństwo na Nowy Rok 2024. Serdecznie zapraszam.
  5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek- wyjazdy do Chorych od godz.9.00, I sobota – Uroczystość III Króli z Orszakiem III Króli i Jasełkami w kościele po Sumie/ofiary na tacę na cele misyjne/ oraz I niedziela miesiąca Chrztu Pańskiego – adoracyjna.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję dzieciom za dzisiejsze kolędowanie a p. Edycie Żebrowskiej za upieczenie tortu rodzinnego. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu miała miejsce wizyta duszpasterska w następujących wioskach: Kościesze, Słończewo, Wola Ostaszewska i Ostaszewo Wielkie. Bardzo dziękuję ks. Piotrowi Adamiakowi za pomoc w kolędowaniu, mieszkańcom dziękuję za życzliwe przyjęcie i ofiary, Sołtysom za zorganizowanie pojazdów a kierowcom za powożenie. Byli to z Kościesz p. Janusz Andrzejak i Sławomir Bonisławski; ze Słończewa p. Jacek grochowski i Paweł Kostyra; z Woli Ostaszewskiej p. Witold Podlasiński oraz Waldemar Matuszewski a Ostaszewa Wielkiego p. Szczepan Szczypiński i Michał Pawlak. Serdeczne Bóg zapłać.
  8. Wczoraj odbył się pogrzeb,ś.p. Henryka Napiórkowskiego ze Skaszewa Włościańskiego,l.69. Modlitwa.

Opublikowano

w

przez

Tagi: