Informacje Duszpasterskie na II Niedzielę Zwykłą – 20.01.2019 r.

20 stycznia 2019 By admin
  1. W przyszłą niedzielę o g. 10:00 spotkanie dla Kandydatów Bierzmowania.
  2. W dniach 18-25 Stycznia 2019 – Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W dniach 22-27 stycznia w Panamie 34 Światowe Dni Młodzieży z Papieżem Franciszkiem.
  4. W naszej diecezji dla Młodzieży Spotkanie w łączności z Panamą w dniu 26 Stycznia 2019 r. (Sobota) w Łącku koło Płocka. Zachęca do spotkania Ksiądz Biskup Piotr, a Ksiądz Proboszcz zachęca naszą młodzież do wyjazdu – jest zamówiony autokar z Pułtuska (dekanalny). Wyjazd o godz. 13:00 w sobotę 26 stycznia. Zapraszam Chętnych – ilość miejsc w autokarze ograniczona.
  5. W poniedziałek – Dzień Babci, a we wtorek – Dzień Dziadka. Składam Wam wszystkim serdeczne życzenia połączone z modlitwą. Tę modlitwę kieruję także do wszystkich Solenizantów w tym tygodniu.
  6. Serdecznie dziękuję za bardzo ciepłe i życzliwe przyjęcie podczas wizyty Duszpasterskiej : za wspólną modlitwę, poczęstunki, a kierowcom za pomoc w dojazdach :
  • Nowe Skaszewo – p. Wojciech Żukowski
  • Koźniewo Wielkie i Gotardy – p. Elżbieta Kumińska