Informacje Duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu. 16.XII.2018r.

  1. Intencje Mszalne
  2. We wtorek, 18 grudnia 2018 przypada Parafialne Nabożeństwo 40-godzinne; początek Mszą Świętą o godzinie 7:00, a zakończenie (również Mszą Świętą) o godzinie 16:00
  3. W czwartek, piątek i sobotę ubieramy żłóbek Pana Jezusa – proszę o pomoc mieszkańców Kościesz i chętnych. Proszę o pomoc Państwa Kościelnych oraz p. Organistę.
  4. W przyszłą niedzielę o godzinie 15:00 organizuję spotkanie opłatkowe u Państwa Anny i Tomasza Paradowskich w “Chacie za wsią”. Zapraszam grupy parafialne  : Koła Różańcowe, Koło Miłosierdzia i Caritas, Akcję Katolicką, Radę Gospodarczą i Duszpasterską oraz moich współpracowników Państwa Kościelnych i Pana Organistę. Przynieśmy ze sobą przygotowane potrawy wigilijne.
  5. Księdzu Wojciechowi Czajkowskiemu dziękuję za poprowadzenie naszych rekolekcyjnych zamyśleń. Modlimy się za Księdza i prosimy o Błogosławieństwo Boże na dalsze lata posługi Kapłańskiej. Dziękuję moim współpracownikom oraz “Świętemu Mikołajowi” za przyniesione upominki i wszystkim spowiednikom.
  6. Dziękuję także za pomoc Moim Siostrom, P. Annie Paradowskiej, P. Ani Kachel, P. Elżbiecie Lenarcik, P. Anastazji Ambroziak, P. Agnieszce Jabłońskiej i innym życzliwym osobom.
  7. Nie udało się w tym tygodniu położyć asfaltu na parkingu z powodów technicznych, może zostanie położony w kolejnym tygodniu. Jutro będzie wycięte drzewo na cmentarzu, bardzo serdecznie proszę o pomoc w uprzątnięciu i przewiezieniu ciągnikiem drewna do plebanii.
  8.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Juliannę Skorupską z Gotard; przeżyła 98 lat.
przez admin