Informacje Duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą

  1. Dla prenumeratorów jest do odebrania kolejny numer “Rycerz Niepokalanej”.
  2. W tym tygodniu wypada I Czwartek, I Piątek i I Niedziela miesiąca/ proszę o poprowadzenie Adoracji Najświętszego Sakramentu  Koło Różańcowe ze Skaszewa Nowego.
  3. W I Piątek wyjazdy do Chorych od godz. 9:00 a Godzina Miłosierdzia o godz. 15:00 o możliwość spowiedzi św. dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 
  4. W I Sobotę miesiąca przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego – M. Bożej Gromnicznej. Jednocześnie jest to dzień Życia Konsekrowanego, a ofiary na tacę składane w tym dniu przeznaczymy na Zakony Kontemplacyjne; będzie także poświęcenie gromnic.
  5. Dziękuję Panu Bogu i moim parafianom za bardzo ciepłe przyjęcie podczas Wizyty Duszpasterskiego w minionym tygodniu dziękuję za smaczne posiłki Paniom Gospodyniom, a panom kierowcom za pomoc w dojazdach do domów. Wszystkim składam serdeczne Bóg Zapłać!
  6. Dzieci i młodzież rozpoczynają czas ferii zimowych – życzę wszystkim dobrego odpoczynku. Ale jednocześnie proszę – nie zapominajmy o modlitwie i bezpieczeństwie.
  7. Podsumowanie Wizyty Duszpasterskiej 2018/2019 podczas Mszy Św. w następną niedzielę.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Ś.P. Adriana Łyczkowskiego i Ś.P. Michała Kowalskiego z Koźniewa Wielkiego, którzy zginęli w wypadku samochodowym. Polecajmy w modlitwie ich dusze, a także ich rodziców i rodziny Bożemu Miłosierdziu.
przez admin