Informacje duszpasterskie na IV Niedzielę Zwykłą, 03.II.2019 r.

  1. W tym tygodniu przypada O czwartek miesiąca i modlitwa w intencji kapłanów i powołań.
  2. W poniedziałek proszę mieszkańców Kościesz o pomoc w demontażu Żłóbka.
  3. W minionym tygodniu odbyła się Wizyta Duszpasterska – dziękuję mieszkańcom i kierowcom za pomoc i życzliwość : Słończewo PP Zofia Kumińska i Leszek Kordecki oraz Szyszki – PP Jan Biliński, Katarzyna Pawlak i Marek Siatkowski. Bóg Zapłać!
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam na Parafialny Dzień Chorego. Suma będzie odprawiona w intencji Chorych Parafian, a przed Mszą Świętą – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszam!
  5. Dobiegła końca Wizyta Duszpasterska 2018/2019 – dziękuję Panu Bogu, że mogłem odwiedzić i modlić z parafianami. Bardzo jestem wdzięczny za okazaną życzliwość i wielkie serce osobom pomagającym w przemieszczaniu się – Państwu Sołtysom za organizację, kierowcom i wspaniałym Paniom Gospodyniom za smaczne poczęstunki; dziękuję za wspólną modlitwę i rozmowy za wszelkie dobro. Bóg zapłać!
  6. Ogólne dane Parafii : obecnie liczy – 1686 parafian (niestety zmniejsza się). odwiedziłem 469 rodzin i poświęciłem 5 nowych domów.
  7. Dzieciom i młodzieży życzę dobrego odpoczynku podczas ferii zimowych.
przez admin