15 PAŹDZIERNIKA 2023 r. – DZIEŃ PAPIESK OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencja Mszalne: …………………..
  2. Bardzo dziękuję Paniom z Parafialnego Koła Caritas za wczorajszą obecność na spotkaniu z Księdzem Biskupem Szymonem Stułkowskim w Ciechanowie. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję Rodzicom Młodzieży bierzmowanych za dekorację kwiatową do kościoła i przepraszam za pomyłkę w ogłoszeniach, bowiem za tydzień dekorują kościół Nowożeńcy. Zatem proszę o kwiaty do ołtarzy dopiero na niedzielę 29 października.
  4. W październiku od godz.15.30 – 16.20 można zamawiać Msze św. i Wypominki z Zmarłych na 2024 r. w Kancelarii Parafialnej.
  5. Szukamy nadal chętną osobę do obsady wakatu Kościelnego lub kościelnej w naszej parafii. Tymczasowo obsługą pogrzebów zajmie się Zakład Pogrzebowy „Kraszewski”, natomiast utrzymaniem czystości kościoła zgodziła się przyjąć Pani Klaudia Ostaszewska.
  6. Dziś 29 młodych parafian o godz. 12.00 przyjmie sakrament Bierzmowania z rąk Ks. Biskupa Mirosława Milewskiego. Otaczamy naszą młodzież modlitwą i prosimy, abyście zawsze byli blisko Kościoła i dawali czytelne świadectwo wiary. Zapraszam Was w tym tygodniu na różaniec. Dziś zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia i Dzień Dziecka Utraconego.
  7. Dziękuję za życzliwą pomoc w sprzątaniu kościoła Rodzicom Bierzmowanych i wszystkim życzliwym osobom.
  8. Spotkanie Kandydatów do Bierzmowania w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz.16.00.
  9. Jeszcze raz proszę, abyśmy nie wrzucali do silosa na cmentarzu różnych rzeczy, np. zniczy, toreb foliowych, sztucznych wieńców itp. To jest kompostownik z którego wybieramy zawartość i wywozimy na pole jako obornik.
  10. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb dziecka Sebastiana Napiórkowskiego. Aniele Boży …

Opublikowano

w

przez

Tagi: