Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Zwykłą

23 lutego 2019 By admin
  1. Zapowiedzi przedślubne : Maria Kaczmarczyk i Wojciech Śmietański
  2. Dzisiejsze ofiary na Tacę, decyzją ks. Biskupa przeznaczone są na budowę Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku.
  3. Dla prenumeratorów jest do odebrania kolejny numer “Rycerz Niepokalanej”
  4. We wtorek dzień imienin Ks. Bpa. Mirosława Milewskiego w środę 3 rocznica święceń biskupich zaś w Tłusty czwartek dzień Imienin ks. Bpa. Romana Marcinkowskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach.
  5. W tym tygodniu I piątek – wyjazdy do chorych od godz. 9:00, Godzina Miłosierdzia o g. 15:00, I Sobota – zbiórka ministrancka o godz. 10:30 i I Niedziela – Adoracja miesięczna od g. 10:00 – Koło Różańcowe ze Skaszewa Włościańskiego.
  6. Przy poprawianiu kostki brukowej przy kościele pracowali panowie – Rafał Jurkowski, Piotr Ostaszewski i Paweł Deja. Bardzo Dziękuję. Pani Elżbiecie Lenarcik dziękuję za kwiaty do św. Faustyny i wszystkim za modlitwę w dniu 22 lutego.
  7. W piątek, 22 lutego było bardzo ślisko na drodze, auto wpadło w poślizg i uderzyło w bramę parkingu za kościołem. Dzięki Bogu nikomu nic się nie stało – są tylko zniszczone 2 słupki. Będą na wymienione w odpowiednim czasie.
  8. Wszystkim życzę błogosławieństwa Bożego w najbliższym tygodniu a Solenizantom składam serdeczne życzenia i dołączam swoją modlitwą.