Ogłoszenia parafialne – Niedziela Święto Chrztu Pańskiego

14 stycznia 2019 By admin
  1. Dzisiejszą niedzielą kończymy okres Narodzenia Pańskiego, ale tradycyjnie jeszcze śpiewamy kolędy i pozostaje żłóbek do Święta Ofiarowania Pańskiego czyli M.B. Gromicznej.
  2. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na opłatę rachunku za prąd ogrzewania Kościoła.
  3. Bardzo dziękuję młodzieży (Karolina Pychewicz, Monika Ambroziak, Alicja Kordecka, Ania Żukowska, Kamil przewłodzki) za udział w Kolędnikach Misyjnych. Dziękuję ludziom za przyjęcie i przekazanie ofiar (470 zł) na cele Misyjne. Bóg zapłać!
  4. Serdecznie dziękuję p. Wojciechowi Żukowskiemu za pomoc w przewiezieniu wyciętego drzewa. Bóg zapłać!
  5. Składam serdeczne podziękowania mieszkańcom kolędowych w tym tygodniu wiosek – za serdeczność, ofiary na cele Kościoła, za poczęstunek oraz kierowcom :
  • Ostaszewo W. + Piaski – p. Krzysztof Żebrowski
  • Koźniewo W. + Piaski – p. Jacek Kuźmiński i Jarosław Witkowski