Rekolekcje Adwentowe : 14-16 Grudnia 2018 r.

8 grudnia 2018 By admin

Serdecznie zapraszamy do rekolekcyjnych zamyśleń :

• Rekolekcje poprowadzi ks.mgr. Wojciech Czajkowski, wikariusz parafii Św. Jana Pawła II w Pułtusku – dekanalny duszpasterz młodzieży i trzeźwości.
  • Spowiedź Święta w : piątek i sobotę (bądźmy wcześniej), niedzielę w miarę możliwości (1 ksiądz).
  • Wyjazdy do chorych (po zgłoszeniu) w sobotę w godzinach 14:00-16:00.
  • W dni rekolekcyjne możemy nabyć Kalendarze parafialne i świece “Caritas”.
  • Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych, a chorych w domach proszę o modlitwę w intencji rekolekcji.

Terminarz :

Piątek 14.XII – Rozpoczęcie Rekolekcji. Dzień spowiedzi Świętej.

Godzina 8:45 – Msza Święta z udziałem dzieci szkolnych (ze względu na konkurs kolęd).

Godzina 11:30 – Msza Święta z nauką ogólną.

Godzina 16:45 –  Koronka do Miłosierdzia Bożego (Koło Miłosierdzia).

Godzina 17:00 –  Msza Święta z nauką ogólną. Spotkanie z młodzieżą kl. III Gimnazjum i Średnią.

Sobota 15.XII – Dzień spowiedzi Świętej.

Godzina 9:00 – Godzinki o Niepokalanym poczęciu Najświętszej Maryi Panny

Godzina 9:30 – Msza Święta z nauką dla Osób Chorych i Starszych. Po Mszy Świętej – namaszczenie chorych.

Godzina 11:30 –  Msza Święta dla dzieci szkolnych z całej parafii.

Godzina 16:30 –  Różaniec w intencji rodziców (młodzież bierzmowana).

Godzina 17:00 –  Msza Święta dla rodziców. Po Mszy Świętej spotkanie dla Młodzieży i Kandydatów do Bierzmowania (Kl. VIII szkoły podstawowej, III Gimnazjum oraz Średnia).

Niedzila 16.XII – zakończenie rekolekcji.

Godzina 8:30 – Modlitwa Różańcowa w intencji Zmarłych (Koła Różańcowe).

Godzina 9:00 –  Msza Święta z nauką dla dzieci szkolnych. Po Mszy Świętej spotkanie ze Świętym Mikołajem.

Godzina 11:00 –  Msza Święta z nauką kończącą rekolekcje. Wystawienie, krótka Adoracja i błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.