Spowiedź Święta Młodych

Jak słyszeliśmy w liście ks. Bp. Piotra w odczytywanym w 1 niedzielę adwentu, w kilkunastu miastach naszej diecezji jako odpowiedź na przesłanie II synodu młodych zaczęły funkcjonować tak zwane “Konfesjonały Młodych”. Konfesjonały Młodych – inicjatywa skierowana do młodzieży, która chce przystąpić do sakramentu pokuty i pojednania.

W naszym dekanacie taki konfesjonał będzie działał w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pułtusku (Kościele szkolnym). Dyżurować w nim będą spowiednicy w niedzielę i czwartki od godziny 16:00 do 17:00. Dyżury ks. Spowiedników będą podane na tablicy ogłoszeń i profilu na FB Parafii Św. Jana Pawła II. Funkcjonowanie konfesjonału rozpocznie się od 16 grudnia.

Serdecznie zapraszamy młodzież do korzystania z tej inicjatywy.

We wspomnianym liście ks. Biskup wspomniał także o Mszy Świętej ze szczególnym udziałem młodzieży. Od 16 grudnia (III niedziela adwentu) Msze Święte z udziałem młodzieży będą odprawiane o godz. 17:00, a od 16:00 do 17:00 będzie można skorzystać ze spowiedzi. Zapraszamy młodzież i dorosłych.

Ksiądz Wojciech Czajkowski – dekanalny duszpasterz młodzieży zaprasza młodzież do współpracy przy tworzeniu oprawy wspomnianej mszy.

przez admin